Nazirliyin Kollegiyası
№ 13; 25.02.2016 - “Dövlət sanitariya-epidemioloji nəzarətinin həyata keçirilməsi ilə əlaqədar istifadə edilən sənədlərin tərtibi və tətbiqi Qaydaları”nın təsdiq edilməsi haqqında
• №13
Dövlət sanitariya-epidemioloji nəzarətinin həyata keçirilməsi ilə əlaqədar istifadə edilən sənədlərin tərtibi və tətbiqi QAYDALARI (Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Kollegiyasının 25 fevral 2016-cı il tarixli 13 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilm
№ 18; 17.03.2016 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Elmi-Tibbi Şurası haqqında Əsasnamənin təsdiq edilməsi barədə”
• №18
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Elmi-Tibbi Şurası haqqında Əsasnamə (Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin “01” “fevral” 2016-cı il tarixli 04 nömrəli əmri ilə təsdiq edilmişdir)
№ 30; 20.05.2016 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 2013-cü il 18 yanvar tarixli 3 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Səhiyyə müəssisələrində həkimlərin müsabiqə yolu ilə mərkəzləşdirilmiş qaydada işə qəbulu Qaydaları”nda dəyişikl
• №30
№ 57; 29.09.2016 Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 25 fevral 2016-cı il tarixli 13 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Dövlət sanitariya-epidemioloji nəzarətinin həyata keçirilməsi ilə əlaqədar istifadə edilən sənədlərin tərtibi və t
• №57
№ 58; 30.09.2016 - “Özəl tibb fəaliyyəti subyektləri tərəfindən göstərilən tibbi xidmətlərin və həkim resepti olmadan buraxılan dərman vasitələrinin reklamına rəy verilməsi qaydası barədə” Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 2013-cü i
• № 58
№ 65; 28.10.2016 - Xəstələrin stasionara hospitalizasiyasının tənzimlənməsi barədə
• №65
№ 68; 22.12.2016 - “Azərbaycan Respublikasının Səhiyyə Nazirliyi tərəfindən baxılan inzibati xətalar haqqında işlərə dair sənədlər və onların tərtib olunması Qaydaları”nın təsdiq edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin 2012-ci il 1
• №68
№ 70; 30.12.2016 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi tərəfindən 2016-cı il ərzində görülmüş işlər barədə”

Board of the Ministry
No. 13; 25.02.2016 - On the approval of the "Rules for the compilation and application of documents used in connection with the implementation of state sanitary-epidemiological control"
• №13
RULES for the compilation and application of documents used in connection with the implementation of state sanitary-epidemiological control (approved by decision No. 13 of the Board of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan dated February 25, 2016
No. 18; 17.03.2016 - "On approval of the Regulation on the Scientific and Medical Council of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan"
• №18
Regulation on the Scientific-Medical Council of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan (approved by order No. 04 of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan dated February 01, 2016)
No. 30; 20.05.2016 - Amendments to the "Rules for the centralized recruitment of doctors in health institutions through competition" approved by the decision No. 3 of the Board of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan dated January 18, 2013
• №30
No. 57; 29.09.2016 "Compilation of documents used in connection with the implementation of state sanitary-epidemiological control and
• №57
No. 58; 30.09.2016 - "On the procedure for giving an opinion on the advertisement of medical services provided by private medical activity subjects and medicines dispensed without a doctor's prescription" 2013 of the Collegium of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan
• № 58
No. 65; 28.10.2016 - On the regulation of inpatient hospitalization of patients
• №65
No. 68; 22.12.2016 - "On the approval of "Documents and Rules for their compilation" on cases of administrative errors considered by the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan" of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan, 2012 year 1
• №68