Nazirliyin Kollegiyası
№ 13; 25.02.2016 - “Dövlət sanitariya-epidemioloji nəzarətinin həyata keçirilməsi ilə əlaqədar istifadə edilən sənədlərin tərtibi və tətbiqi Qaydaları”nın təsdiq edilməsi haqqında
• №13
Dövlət sanitariya-epidemioloji nəzarətinin həyata keçirilməsi ilə əlaqədar istifadə edilən sənədlərin tərtibi və tətbiqi QAYDALARI (Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Kollegiyasının 25 fevral 2016-cı il tarixli 13 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilm
№ 18; 17.03.2016 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Elmi-Tibbi Şurası haqqında Əsasnamənin təsdiq edilməsi barədə”
• №18
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Elmi-Tibbi Şurası haqqında Əsasnamə (Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin “01” “fevral” 2016-cı il tarixli 04 nömrəli əmri ilə təsdiq edilmişdir)
№ 30; 20.05.2016 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 2013-cü il 18 yanvar tarixli 3 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Səhiyyə müəssisələrində həkimlərin müsabiqə yolu ilə mərkəzləşdirilmiş qaydada işə qəbulu Qaydaları”nda dəyişikl
• №30
№ 57; 29.09.2016 Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 25 fevral 2016-cı il tarixli 13 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Dövlət sanitariya-epidemioloji nəzarətinin həyata keçirilməsi ilə əlaqədar istifadə edilən sənədlərin tərtibi və t
• №57
№ 58; 30.09.2016 - “Özəl tibb fəaliyyəti subyektləri tərəfindən göstərilən tibbi xidmətlərin və həkim resepti olmadan buraxılan dərman vasitələrinin reklamına rəy verilməsi qaydası barədə” Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 2013-cü i
• № 58
№ 65; 28.10.2016 - Xəstələrin stasionara hospitalizasiyasının tənzimlənməsi barədə
• №65
№ 68; 22.12.2016 - “Azərbaycan Respublikasının Səhiyyə Nazirliyi tərəfindən baxılan inzibati xətalar haqqında işlərə dair sənədlər və onların tərtib olunması Qaydaları”nın təsdiq edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin 2012-ci il 1
• №68
№ 70; 30.12.2016 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi tərəfindən 2016-cı il ərzində görülmüş işlər barədə”

Коллегия Министерства
№ 13; 25.02.2016 - Об утверждении «Правил составления и применения документов, используемых в связи с осуществлением государственного санитарно-эпидемиологического контроля»
• №13
ПРАВИЛА составления и применения документов, используемых в связи с осуществлением государственного санитарно-эпидемиологического контроля (утверждены решением Коллегии Министерства здравоохранения Азербайджанской Республики от 25 февраля 2016 года № 13).
№ 18; 17.03.2016 - «Об утверждении Положения о Научно-Медицинском Совете Министерства Здравоохранения Азербайджанской Республики»
• №18
Положение о Научно-Медицинском Совете Министерства Здравоохранения Азербайджанской Республики (утверждено приказом Министерства Здравоохранения Азербайджанской Республики от 01 февраля 2016 года №04)
№ 30; 20.05.2016 - Внесены изменения в «Правила централизованного набора врачей в учреждения здравоохранения путем конкурса», утвержденные решением Коллегии Министерства здравоохранения Азербайджанской Республики №3 от 18 января 2013 года.
• №30
№ 57; 29.09.2016 «Сборник документов, используемых в связи с осуществлением государственного санитарно-эпидемиологического контроля и
• №57
№ 58; 30.09.2016 - «О порядке дачи заключения по рекламе медицинских услуг, оказываемых субъектами частной медицинской деятельности, и лекарственных средств, отпускаемых без рецепта врача» 2013 года Коллегии Министерства Здравоохранения Азербайджанской Республики.
• № 58
№ 65; 28.10.2016 - О регулировании стационарной госпитализации больных
• №65
№ 68; 22.12.2016 - «Об утверждении «Документов и Правил их составления» по делам об административных ошибках, рассматриваемых Министерством здравоохранения Азербайджанской Республики» Министерства здравоохранения Азербайджанской Республики, 2012 год 1
• №68