Nazirliyin Kollegiyası
№ 05; 06.02.2015 - “Ötürücü radiotexniki obyektlərin yerləşdirilməsinə və istismarına dair sanitariya normaları və qaydaları”nın təsdiq edilməsi barədə
• №05
Ötürücü radiotexniki obyektlərin yerləşdirilməsinə və istismarına dair sanitariya normaları və qaydaları (Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 06 fevral 2015-ci il tarixli 05 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmişdir)
№ 26; 29.05.2015 - "Nikaha daxil olan şəxslərin tibbi müayinəsi ilə bağlı “Azərbaycan Respublikasının Ailə Məcəlləsində dəyişikliklərin edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2014-cü il 15 dekabr tarixli 389 nömrəli Fərmanının icrası bar
• №26
Aptek təşkilatlarından dərman vasitələrinin buraxılması QAYDALARI (Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi Kollegiyasının 21 oktyabr 2015-ci il tarixli 57 nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmişdir, 1 nömrəli əlavə)
• №57
№ 69; 27.11.2015 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin 2012-ci il 12 oktyabr tarixli 01-Q nömrəli qərarı ilə təsdiq edilmiş “Azərbaycan Respublikasının Səhiyyə Nazirliyi tərəfindən baxılan inzibati xətalar haqqında işlərə dair sənədlər və onları
• №69
№ 75; 25.12.2015 - “Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi tərəfindən 2015-ci il ərzində görülmüş işlər barədə”

Board of the Ministry
No. 05; 06.02.2015 - On the approval of "sanitary norms and rules for the placement and operation of transmitting radio technical facilities"
• №05
Sanitary norms and rules for the placement and operation of transmitting radiotechnical objects (approved by the decision No. 05 of the Board of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan dated February 6, 2015)
No. 26; 29.05.2015 - "Decree No. 389 of the President of the Republic of Azerbaijan dated December 15, 2014 "On Amendments to the Family Code of the Republic of Azerbaijan" regarding the medical examination of persons entering into marriage has been implemented.
• №26
RULES for the release of medicinal products from pharmacy organizations (approved by the decision No. 57 of the Board of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan dated October 21, 2015, addendum No. 1)
• №57
No. 69; 27.11.2015 - "Documents on cases of administrative errors considered by the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan, approved by the decision No. 01-Q dated October 12, 2012 of the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan and their
• №69
No. 75; 25.12.2015 - "About the work done by the Ministry of Health of the Republic of Azerbaijan in 2015"